Simple Interactive Maps (1.0.0-beta9) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Send
pl: Wyślij

en: General
pl: Ogólne

en: Colors
pl: Kolory

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Hidden
pl: Ukryty

en: No groups found.
pl: Nie znaleziono żadnych grup.

en: Map
pl: Mapa

en: Stroke color
pl: Kolor pędzla

en: Fill color
pl: Kolor wypełnienia

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Hover color
pl: Kolor po najechaniu kursorem

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Regions
pl: Regiony

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Tooltip
pl: Dymek

en: Behaviors
pl: Zachowania

en: Maps
pl: Mapy

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: Action settings
pl: Ustawienia akcji

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
