Simple Interactive Maps (1.0.0-beta9) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: General
ps: ټوليز

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Tools
ps: توكي

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Hidden
ps: پټ

en: Map
ps: نقشه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Action settings
ps: چار امستنې
