Simple Interactive Maps (1.0.0-beta9) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Send
sv: Skicka

en: General
sv: Allmän

en: Colors
sv: Färger

en: Table view
sv: Tabellvy

en: Text color
sv: Textfärg

en: Tools
sv: Verktyg

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Hidden
sv: Dold

en: No groups found.
sv: Inga grupper hittades.

en: Map
sv: Karta

en: Stroke color
sv: Linjefärg

en: Fill color
sv: Fyllnadsfärg

en: Hover color
sv: Hovrande färg

en: Fill Color
sv: Fyllnadsfärg

en: Are you sure you want to delete this group?
sv: Är du säker på att du vill radera den här gruppen?

en: File upload failed.
sv: Filuppladdning misslyckades.

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Regions
sv: Regioner

en: Show title
sv: Visa titel

en: Show description
sv: Visa beskrivning

en: Description format
sv: Format på beskrivning

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
