Simple Interactive Maps (1.0.0-beta9) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Send
vi: Gửi

en: General
vi: Tổng quát

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Add group
vi: Thêm nhóm

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Group Name
vi: Tên nhóm

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Regions
vi: Các vùng

en: Tooltip
vi: Gợi ý công cụ

en: Maps
vi: Bố trí
