Simple Interactive Maps (1.0.0-beta11) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Send
ast: Unviar

en: General
ast: Xeneral

en: Text color
ast: Color del testu

en: Hidden
ast: Anubríu
