Simple Interactive Maps (1.0.0-beta6) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: General
az: Əsas

en: Tools
az: Alətlər

en: Hidden
az: Gizli

en: Map
az: Xəritə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Show description
az: Təsviri göstərin
