Simple Interactive Maps (1.0.0-beta11) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Send
hr: Pošalji

en: General
hr: Općenito

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Tools
hr: Alati

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -
