Simple Interactive Maps (1.0.0-beta11) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Group ID
kn: ಸಮೂಹದ ಐಡಿ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Fill color
kn: ಬಣ್ಣವನ್ನು ತುಂಬಿಸು

en: Group Name
kn: ಸಮೂಹದ ಹೆಸರು

en: Maps
kn: ನಕ್ಷೆಗಳು
