Simple Interactive Maps (1.0.0-beta11) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Send
ug: يوللاش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن
