Simple LDAP (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Host
ca: Servidor

en: Advanced
ca: Avançat

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Read-only
ca: Només lectura
