Simple LDAP (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Every hour
da: Hver time

en: Host
da: Værtsnavn

en: Advanced
da: Avanceret

en: Server Settings
da: Server Indstillinger

en: Every cron run
da: Hver cron-kørsel

en: One hour
da: En time

en: Read-only
da: Skrivebeskyttet
