Simple LDAP (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: One day
sk: Jeden deň

en: One week
sk: Jeden týždeň

en: Server Settings
sk: Nastavenia servera

en: User Settings
sk: Nastavenia používateľov
