Simple LDAP (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: None
nl: Geen

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: One week
nl: Één week

en: Encryption
nl: Encryptie

en: Port
nl: Poort

en: User Settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Every day
nl: Elke dag

en: One hour
nl: Één uur

en: Read-only
nl: Alleen-lezen

en: SSO Settings
nl: SSO-instellingen
