Simple Mega Menu (2.0.2) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Created
hu: Létrehozva

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Menu name
hu: Menünév

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Image title
hu: Kép címe

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
hu[0]: %type típust 1 tartalom használja jelenleg a webhelyen. A tartalomtípus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típust használó tartalmat.
hu[1]: %type típust @count tartalom használja jelenleg a webhelyen. A tartalomtípus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típust használó tartalmat.

en: Image link
hu: Képhivatkozás

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása
