Simple Mega Menu (2.2.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Revision
ne: संशोधन

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
