Simple Mega Menu (2.2.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
