Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از
