Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Created
gl: Creado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Revision timestamp
gl: Timestamp da revisión

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.
