Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Created
is: Stofnað

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
