Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
