Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە
