Simple Mega Menu (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
