Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
