Simple Mega Menu (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်

en: About
my: အကြောင်း
