Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
