Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Depth
cs: Hloubka

en: Component
cs: Komponenta

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Custom
cs: Vlastní

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie
