Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Depth
el: Βάθος

en: Menu
el: Μενού

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Component
el: Συστατικό

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης
