Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Depth
is: Dýpt

en: Menu
is: Valmynd

en: Layout
is: Útlit

en: Component
is: Íhlutur

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Custom
is: Sérsniðið
