Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Depth
it: Profondità

en: Component
it: Componente

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Custom
it: Personalizzato

en: Heading
it: Intestazione

en: Taxonomy Term
it: Termine della tassonomia
