Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Menu
sl: Meni

en: Layout
sl: Postavitev

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Heading
sl: Naslavljanje
