Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Layout
vi: Bố cục

en: Component
vi: Thành phần

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Heading
vi: Tiêu đề
