Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Depth
ar: العمق

en: Menu
ar: القائمة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Component
ar: عنصر

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Custom
ar: مخصص

en: Heading
ar: الترويسة
