Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Depth
az: Dərinlik

en: Menu
az: Menyu

en: Layout
az: Şablon

en: Component
az: Komponent

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Heading
az: Başlıq

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini
