Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Depth
be: Глыбіня

en: Menu
be: Меню

en: Component
be: Кампанент

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Heading
be: Загаловак

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
