Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Depth
ca: Profunditat

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disposició

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Heading
ca: Capçalera

en: Source Type
ca: Tipus d'origen

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia
