Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Menu
cy: Dewislen

en: Component
cy: Cydran

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Custom
cy: Addasu
