Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Depth
da: Dybde

en: Component
da: Komponent

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Custom
da: Tilpasset

en: Heading
da: Overskrift

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm
