Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Depth
de: Tiefe

en: Menu
de: Menü

en: Component
de: Komponente

en: Vertical
de: Vertikal

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Heading
de: Überschrift

en: Source Type
de: Quelltyp

en: Taxonomy Term
de: Taxonomie-Begriff
