Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Depth
es: Profundidad

en: Menu
es: Menú

en: Layout
es: Diseño

en: Component
es: Componente

en: Custom
es: Personalizado

en: Heading
es: Encabezado

en: Taxonomy Term
es: Término de taxonomía
