Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Depth
et: Sügavus

en: Menu
et: Menüü

en: Layout
et: Paigutus

en: Component
et: Komponent

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Heading
et: Pealkiri

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin
