Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Depth
fi: Syvyys

en: Menu
fi: Valikko

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Component
fi: Komponentti

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Custom
fi: Oma

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Taxonomy Term
fi: Luokittelutermi
