Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Depth
fr: Profondeur

en: Layout
fr: Mise en page

en: Component
fr: Composant

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Heading
fr: Entête

en: Source Type
fr: Type de source

en: Taxonomy Term
fr: Terme de taxonomie
