Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Depth
gd: Doimhneachd

en: Menu
gd: Clàr-taice

en: Component
gd: Co-phàirt

en: Horizontal
gd: Air a' chòmhnard

en: Vertical
gd: Gu h-inghearach

en: Custom
gd: Gnàthaichte

en: Heading
gd: Ceann-sgrìobhadh
