Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Depth
hi: गहराई

en: Menu
hi: सूची

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Component
hi: अंग

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Heading
hi: शीर्षक
