Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Depth
hr: Dubina

en: Menu
hr: Izbornik

en: Component
hr: Komponenta

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Heading
hr: Zaglavlje
