Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Depth
hu: Mélység

en: Menu
hu: Menü

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Component
hu: Összetevő

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Custom
hu: Egyéni

en: Heading
hu: Címsor

en: Taxonomy Term
hu: Taxonómiakifejezés
