Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Depth
id: Kedalaman

en: Layout
id: Tata letak

en: Component
id: Komponen

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Custom
id: Tersuai

en: Heading
id: Judul

en: Taxonomy Term
id: Istilah Taksonomi
