Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Depth
ja: 深さ

en: Menu
ja: メニュー

en: Layout
ja: レイアウト

en: Component
ja: コンポーネント

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Custom
ja: カスタム

en: Heading
ja: 見出し1

en: Source Type
ja: ソースタイプ

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム
