Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Depth
jv: Jerone

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Custom
jv: Kostum

en: Heading
jv: Irahan
