Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್
